SER-TUR Afyon Servis ve Turizm Taşımacılığı | Öğrenci, Personel, Turizm, Fabrika, Hava Alanı, VIP Servis Taşımacılığı. Öğrenci Servisi, Personel Servisi

1990 Yılından Beri Şahıs Olarak Hizmet Veren Firmamız 2005 Yılında Kurumsallaşmıştır. Öğrenci Servis Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı, Şehirlerarası Kültür Turları, Havaalanı Transferi, Fabrika Servis Taşımacılığı, VIP Transfer Gibi Verdiği Hizmetler İle Afyon’da alanında lider Bir Firma Olmuştur. Tecrübe, Kalite, Titizlik ve Hoşgörü Başarıyı Hedefleyen İlkelerimiz Olmuştur. Her Geçen Gün Artan Müşteri Kitlemiz ve Genişleyen Araç Filomuz İle Verdiğimiz Hizmetlerde Liderliği Üstlenmek Bizim Görevimizdir. Amacımız Sizlere Kalite ile Birlikte Uygun Fiyat Garantisi Sunmaktır.

Biz Kimiz?

Vizyonumuz
Tecrübeli Ekibi ile Her Zaman Dakik ve Sorumluluk Sahibi SER-TUR Zamanınızın Değerini İyi Bilir. Verdiğimiz Tüm Servis Hizmetleri İle İzmir’de En Kaliteli ve Güvenilir Firma Olmayı Hedefliyoruz.

Misyonumuz
SER-TUR olarak sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak .Taşımacılık Sektöründeki Karmaşıklıkları Gidererek Sizlere Güvenilirliği ve Konforu Bir Arada Sunmak.